Atribuită Cumpărare directă

1. The Dark Net - Jamie Bartlett - 44.76 RON 2. Recovery for Performance in Sport - Christophe Hauss... mai departe

Număr anunț
DA26884777
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,24 RON
Valoare atribuită
1.235,24 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,24 RON

din 1.235,24 RON estimat