Atribuită
Cumpărare directă
1.Cloroform min. 99% 22706.463 3 25L VWR Chemicals -557,42x3 buc.= 1672,26 lei; 2.Toluene min. 99% 28675.465 3 25L VWR Chemicals- 329,74x3 buc.= 989,22lei;3. 2-bromobiphenyl B21840.14 1 25G Alfa Aesar-1 buc.= 1309,15 lei;4. 1,8-Dibromooctane, 98% A15651.30 1 250g Alfa Aesar-1 buc.= 1399,12 lei;5. 3-Thiophenemethanol ≥98% L01935.14 1 25g Alfa Aesar-1 buc.=1070,70 lei;6. 2-Propanol ≥99.0%, GPR RECTAPUR 20839.468 4 25L VWR Chemicals- 425,47x4 buc.= 1701,88 lei;7. n-Hexane ≥95%, AnalaR NORMAPUR® ACS, Reag. Ph. Eur. analytical reagent 24577.460 2 25L VWR Chemicals- 590,16x2 buc.= 1180,32 lei; Termen de livrare:30 de zile in baza comenzii ferme a achizitorului, fara costuri suplimentare; Valoare totala achizitie fara TVA=9.322,65 lei; Valoare totala achizitie cu TVA=11.093,96 lei. Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-Napoca-Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica; Solicitant :Anamaria Terec; Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.
- Număr anunț
- DA26904768
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.322,65 RON
- Valoare atribuită
- 9.322,65 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.