Atribuită Cumpărare directă

Placare gard Scoala Bungetu cu o lungime de 25 ml si inaltime de 2 m , cu plasa sudata si policarbonat

Număr anunț
DA26915331
Autoritate contractantă
COMUNA VACARESTI (CUI 4402620)
Furnizor / câștigător
ADAMO TEMAO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 31114641)
Cod CPV
34928200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat