Atribuită Cumpărare directă

PACHET REPARATIE BTL (INCLUDE Display LCD 7" BTL-4000 Premium - 1BUCATA 750.00 LEI + TVA, ADAPTOR 9V – 1 BUCATA 130.00 LEI + TVA, Aplicator rezistiv. Descriere: aplicator pentru conectarea electrozilor rezistivi – 1 BUCATA 4950.00 LEI + TVA) – 5830.00 LEi

Număr anunț
DA27003530
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
31220000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.830 RON
Valoare atribuită
5.830 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.830 RON

din 5.830 RON estimat