Atribuită
Cumpărare directă
Diversi cilindrii si semicilindrii.comanda ferma. transport si montaj inclus. 3. cilindru ISEO R6=6BUCX140; 5. semicilindru ISEO R6 = 23 buc x120; mecanism inchidere=6bucx 130; 29. broasca tip yala= 3buc x 120; 13. reconditionare cilindriiMTL= 20 BUC X 36. Total valoare = 5460 lei. Termen de livrare si montaj 04.12.2020
- Număr anunț
- DA26905041
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
- Cod CPV
- 44421500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.460 RON
- Valoare atribuită
- 5.460 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.