Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs/ Mod de ambalare U.M. Cant. Pret/ U.M.fara tva Valoare fara TVA Valoare cu TVA 1. Apa plata Borsec 0.5L Buc 72 1.99 143.28 156.18 2. Apa minerala Borsec 0.5L Buc 36 1.99 71.64 78.09 3. Cafea boabe Dallmayr 1Kg Buc 3 68.00 204.00 222.36 4. Cafea macinata Jacobs 500gr Buc 3 17.97 53.91 58.76 5. Pahare cafea 160ml, 100 buc/ set Set 1 5.47 5.47 6.51 6. Zahar alb pliculete ( 200x5g) Cut. 3 7.95 23.85 26.00 7. Palete cafea, 700 buc/ set Set 2 8.23 16.46 19.59 8. Servetele de masa 25x25/100 Pac. 6 1.62 9.72 11.57 TOTAL FARA TVA: 528.33 TOTAL CU TVA: 579.06 Termen de plata maxim 30 zile; Costul transportului este inclus in pret; Oferta prezentata respecta toate cerintele din solicitarea de oferta; Termen de livrare – maxim 5 zile de la primirea comenzii.
- Număr anunț
- DA26948265
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 15981100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528,33 RON
- Valoare atribuită
- 528,33 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.