Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE MARGARINA ; DANONE; OUA; BR TOPITA; AMESTEC MEXICAN; PULPE INF; MERE; USTUROI; CEAPA; MORCOVI; TELINA; CARTOFI; CASTRAVETI; PESTE CONSERVA; MAZARE; FASOLE; CIUPERCI; ULEI; GEM; BOIA; EUGENIA; PRAJITURA; BISCUITI

Număr anunț
DA26925210
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.646,31 RON
Valoare atribuită
2.646,31 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.646,31 RON

din 2.646,31 RON estimat