Atribuită Cumpărare directă

2 carnete cu 50 de file a 20 de lei fila. Livrarea se va face la statia Rompetrol din strada Domneasca nr. 160 bis, Galati. E-mail pentru trimiterea facturii proforme: ccs.galati@mts.ro

Număr anunț
DA26930260
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR GALATI (CUI 3127310)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,68 RON
Valoare atribuită
1.680,68 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,68 RON

din 1.680,68 RON estimat