Atribuită
Cumpărare directă
1 DOSAR CARTON PLIC BUC 50 2 HARTIE COPIATOR BUSINESS A4 TOP 25 3 PIX SXN 101 BUC 50 4 RADIERA OP BUC 10 5 ASCUTITOARE METAL DUBLU BUC 10 6 BURETIERA SIMPLA BUC 1 7 BURETIERA CU GEL WETTY BUC 1 8 DOSAR PVC BUC 100 9 FILE PROTECTIE 100/SET SET 6 10 PLIC C4 BUC 20 11 PLIC C5 BUC 20 12 PLIC C6 BUC 20 13 NOTES ADEZIV 75X75 BUC 10
- Număr anunț
- DA26908522
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 1 Diosig (CUI 19386493)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 654,08 RON
- Valoare atribuită
- 654,08 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.