Atribuită Cumpărare directă

ROBINET TRECERE DN 3/4 - 3BUC TEAVA NEAGRA 5/4" - 3M REDUCTIE ZN 2"- 1 1/4" - 2BUC COT ZN DN 2" NR.1- 2BUC CURBA SUDABILA DN 1 1/4" - 4BUC STIUT FILETAT DN 1 1/4" - 2 BUC

Număr anunț
DA26925295
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI 20415711)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,57 RON
Valoare atribuită
170,57 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,57 RON

din 170,57 RON estimat