Atribuită
Cumpărare directă
Biblioraft A4 pp 5 cm, culoari diverse Herlitz BA4 5cm 25 4.9 BIBLIORAFT HERLITZ 7.5 CM DIVERSE CULORI BH7.5 75 4.9 Registru cartonat A4 192 file matematica ZR 400028 2 14 Capse 24/6, 1000/cut, Office Products OF-18072419-19 2 0.78 Hartie copiator HP Home&Office, A4, 80gr/mp 500coli/top 88239941 125 13.8 Pix SCHNEIDER K15 diverse culori K15 5 1.5 Pix transparent cu gel, varf 0.7mm, Office Products - rosu OF-17025211-04 1 2 Rezerva roller pilot frixion albastra 07.M PBLS-FR7L-S6 5 7.43
- Număr anunț
- DA26925681
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.291,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.291,21 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.