Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea serviciilor de intretinere (mentenanta) si reparatii centrale termice ce deservesc Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Agigea, dupa cum urmeaza: - Beretta - 35 kw (Pavilion administrativ) - Thermansi Athina - 157 kw (Sectia medicala) - Wiesmann Vitodens - 33 kw (Pavilion bucatarie) Activitatile de tip mentenanta precum si cele de tip reparatii sunt descrise in detaliu in caietul de sarcini, parte integranta din Anuntul de publicitate pentru cumparare directa nr.ADV1050151/16.09.2020. Prezenta comanda se initiaza pentru o luna, respectiv decembrie 2020 cu incadrare in bugetul anului curent, urmand ca la inceputul anului viitor sa se initieze comanda pentru inca 3 luni de servicii mentenanta si reparatii centrale, in aceleasi conditii, respectiv pana la data de 31.03.2021, cu incadrare in bugetul anului 2021. Ulterior finalizarii prezentei comenzi se va incheia un contract de servicii intre parti.

Număr anunț
DA26944234
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
Furnizor / câștigător
INSTAL AXY INDUSTRY SRL (CUI 13906805)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat