Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE XEROX A4 -20 TOP,FOI PARCURS PERSOANE -7 BUC,FOI PARCURS MARFA - 3 BUC,SACOSE - 400 BUC,BATERII R3-12 BUC,BATERII 9V - 4 BUC,BATERII R6 -12 BUC,XEROX A4 -25 TOP,CUTII ARHIVARE MARI - 10 BUC,MAPE DOCUMENT -24 BUC,ETICHETE -1 SET,CAIET STUDENT -3 BUC,CLIPSURI - 1 SET,CLIPSURI -1 SET,POST-IT- 2 BUC,CARNETEL - 1 BUC,FOLII PROT - 1 SET,CLIPBOARD SIMPLU -11 BUC, CLIPBOARD -3 BUC.
- Număr anunț
- DA26976610
- Autoritate contractantă
- Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.080,63 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.