Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ÎNTREȚINERE SITE CF ADV1187679/2.12.2020 Serviciile de întreținere site oferite constau în: a) migrarea site-ului web pe Word Press din instanță multiplă în instanță independentă pe alt spațiu de găzduire; b) migrarea datelor de conținut, actualizarea aplicației, a temei și a modulelor la versiunea curentă de Word Press și asigurarea compatibilității cu PHP 7.3 sau mai nou; c) configurarea noului site web pentru conexiune SSL; d) înlocuirea playerelor audio și audio/video din formatul flash în format HTML; e) acces la integrările de social media (inserare și scoatere butonare) din interfața de administrare a site-ului web. Server de găzduire web nou cu urmatoarele caracteristici - MySQL/MariaDB: 10.0.38 - PHP: 7.3.24 - Wordpress: 5.5.3 (sau mai nou; ultima versiune disponibila la momentul finalizării contractului) Modalități de acces: • acces fișiere prin FTP • acces baza de date prin phpMyAdmin (instalat de utilizator) • asistență din partea administratorului privind transfer de fișiere (la nivel server-e), SQL dump (inclusiv încărcare).
- Număr anunț
- DA26997797
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
- Furnizor / câștigător
- REEA SRL (CUI 10966500)
- Cod CPV
- 72267000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.