Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de inlocuire si reconditionare parchet la salile din imobilul situat in str. C. Negruzzi nr. 9. Prestatorul va asigura pe langa aceste lucrari si servicii de manipulare, depozitare si infoliere invederea protejarii mobilierului si instrumentelor muzicale existe in sali. De asemeni prestatorul este raspunzator de eliminarea deseurilor rezultate in urma lucrarilor
- Număr anunț
- DA26920013
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- WOODWORK DECOR -D (CUI 37452129)
- Cod CPV
- 45432113-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.093,60 RON
- Valoare atribuită
- 53.093,60 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.