Atribuită
Cumpărare directă
5 buc Laptop ultraportabil Lenovo V14-IIL cu procesor Intel Core i5-1035G1 pana la 3.60 GHz, 14", Full HD, 8GB, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, Free DOS, Iron Grey [82C4011NRM] 5 buc Router wireless TP-Link Archer C6, AC1200, Gigabit, Dual-Band, Negru [Archer C6] 2 buc Router wireless TP-Link Archer AX50, Dual-band, WiFi 6, Gigabit [Archer AX50] 5 buc Videoproiector Optoma S400, DLP 3D ready, SVGA 800*600, 4000 lumeni, negru [E1P1A1VBE1Z1Z] 2 buc Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M28w, Wireless, A4 [W2G55A] 1 buc Multifunctional HP A3 LaserJet MFP M433A , 1VR14A [1VR14A] 1 buc Aspirator multifunctional Karcher WD 4, Aspirare umeda si uscata, 20 l, Furtun 2.2 m, 1000 W, Sac filtru din pasla, Galben/Negru [13481100] 1 buc Aparat de spalat cu presiune Karcher K2 HOME, 1400 W, 110 bar, 360 l/h + Detergent concentrat Patio&Deck [16732400] 4 buc Aeroterma Zass ZFH 03, 2000 W, 2 trepte putere, termostat reglabil, protectie la supraincalzire [ZFH 03] 1 buc Aparat de aer conditionat Daewoo 12000 BTU, Clasa A++, kit instalare inclus, display, DSB-H12A0KLH-V, Alb [DSB-H12A0KLH-V]
- Număr anunț
- DA26965880
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 (CUI 4322955)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30191000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.001,24 RON
- Valoare atribuită
- 25.001,24 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.