Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masa (3 mese pe zi) autoservire bufet la alegere pentru sportivii seniori și staff-ul tehnic AFC UTA Arad în perioada: 01.12 – 04.12.2020; 06.12 – 15.12.2020; (adică 12 zile x 30 de persoane)

Număr anunț
DA26932579
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
Furnizor / câștigător
NOTTO VESTIC LTD SRL (CUI 32742270)
Cod CPV
55311000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.760 RON
Valoare atribuită
23.760 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.760 RON

din 23.760 RON estimat