Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE SCULE DE MANA

Număr anunț
DA26934470
Autoritate contractantă
BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
Furnizor / câștigător
AUTO ALEX SRL (CUI 1074871)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665,50 RON
Valoare atribuită
665,50 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
30.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665,50 RON

din 665,50 RON estimat