Atribuită Cumpărare directă

Instalare sistem de supraveghere video la Scoala cu clasele I-IV , format din: DVR-8 CANALE VIDEO 1080P- 1 buc. Camere video interior HD-1080-2MP - 5 buc. Sirena de alimentare 10 Ah/12V - 1 buc. Acumulatori 7Ah/12V - 1 buc

Număr anunț
DA27028565
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
MASTERS SECURITY SISTEMS S.R.L. (CUI 24103925)
Cod CPV
32333200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.313,45 RON
Valoare atribuită
3.313,45 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.313,45 RON

din 3.313,45 RON estimat