Atribuită
Cumpărare directă
1 IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA LASER JET PRO MFP M130FN IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA PANTUM M6800 ORIGINAL PANTUM buc 4 420 1680 2 CARTUA TONER COMPATIBIL CU HP CF 283A HP-CF283A-B-1.5k Compatibil WPS buc 6 20 120 3 CARTUA TONER COMPATIBIL CU HP CF226A(26A) HP-CF226A/CRG052-B-3.1k Compatibil WPS buc 4 36 144 4 CARTUA TONER COMPATIBIL CU HP CB435A/436A/CE278A/285A/IP SAFE HP-CB435/CB436/CE278/CE285-B-2k Compatibil WPS buc 4 20 80 5 CARTUA TONER COMPATIBIL CU HP Q2612A(CAPACITATE 2K PAGINI BLACK HP-Q2612A/FX10-B-2k Compatibil WPS buc 2 20 40 6 CARTUA TONER COMPATIBIL CU HP CF244A(24A) HP-CF244A-B-1k Compatibil WPS buc 6 35 210 TOTAL LEI FARA TVA 2274
- Număr anunț
- DA26935686
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.274 RON
- Valoare atribuită
- 2.274 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.