Atribuită
Cumpărare directă
4 FILM SEALING PARAFILM® L. 75M WIDTH 50MM 1 * 1 items 291-1214 BUC 1 HEATHROW 170.72 5 Sealing film for manual application, Parafilm® M; LENGTH 38 m ; WIDTH 100 mm 291-0057 BUC 1 HEATHROW 164.73 . Livrare 5 sapt. beneficiar Chimie drd Gal - Bogosel - 129 Marian
- Număr anunț
- DA26938010
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,45 RON
- Valoare atribuită
- 335,45 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.