Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE A4. ABSOLUT TOP 15.00 CALCULATOR CANON AS2400 14DIG BUC 1.00 PIX CU GEL UB 207 BUC 7.00 PIX CU MECANISM FABER CASTELL GRIP X7 BUC 5.00 CLIPS 25 MM 12/SET SET 2.00 CLIPS 32MM 12BUC/SET SET 2.00 AGRAFE METALICE 50MM CUT 2.00 CAPSATOR KANGARO DS-45N BUC 1.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 5.00 DOSAR PVC BUC 75.00 CABLU PRELUNGITOR USB 3ML BUC 1.00 CAPSE NR. 24/6 EAGLE CUT 2.00 NOTES INDEX NOKI 12X45 5CUL/SET SET 1.00 BURETIERA buc 1.00 MARKER PERMANENT CENTROPEN BUC 1.00 PLIC C6 AUTOADEZIV BUC 50.00 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 50.00 DOSAR PVC BUC 50.00
- Număr anunț
- DA27022418
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,61 RON
- Valoare atribuită
- 405,61 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.