Atribuită Cumpărare directă

Achizitie RCA si CasCO pentru autoturismele cu nr de inmatriculare TM06YSU, TM08YSU, TM16YSU, valabile 12 luni, incepand cu 31.12.2020.

Număr anunț
DA26994493
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.626,89 RON
Valoare atribuită
8.626,89 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.626,89 RON

din 8.626,89 RON estimat