Atribuită Cumpărare directă

patut

Număr anunț
DA26994688
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE " N.N. TONITZA" BARLAD (CUI 19221924)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39143116-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.524 RON
Valoare atribuită
2.524 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.524 RON

din 2.524 RON estimat