Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse IT compus din:1. Masuta laptop regabila-1 buc.=163 lei;2.Casti Logitech H800-1 buc.=583 le;3.Casti Logitech H390-1 buc.=250 lei;4. Tableta Samung Galaxy Tab S3 T825, 9,7”-1 buc.=2400 lei;5.Husa de protectie Samsung Book cover pentru Galaxy Tab S3 1 buc.=150 lei;6.Card de memorie Hama MicroSDHC 32 GB-1 buc.=35 lei;7.Laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5, 14" -1 buc.=12.600 lei;8.Husa laptop ultraslim Lenovo Yoga 14”, Gri -2 buc.=134 lei;9.Geanta laptop HP Signature Slim Topload, 15,6”-2 buc.=500 lei;10.Router wireless TP-Link AX50, Dual-band, WiFi 6-1 buc.=585 lei; Termen de garantie:12 luni. Termen livrare 10 zile de la semnarea angajamentului legal; Valoare totala achizitie fara TVA=17.400,00 lei; Valoare totala achizitie cu TVA=20.706,00 lei. Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-Napoca-Facultatea de Psihologie; Solicitant :Fodor Oana Catalina; Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.

Număr anunț
DA26974419
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.400 RON
Valoare atribuită
17.400 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.400 RON

din 17.400 RON estimat