Atribuită Cumpărare directă

AL5296100D-RO BITDEFENDER GRAVITY ZONE ELITE 50 USERI 3YEAR renew

Număr anunț
DA26955795
Autoritate contractantă
AQUAVAS SA VASLUI (CUI 17986823)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.882 RON
Valoare atribuită
8.882 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.882 RON

din 8.882 RON estimat