Atribuită Cumpărare directă

4 ANVELOPE KELLY 185/65 R15 M+S 1 BUC = 277.311 LEI 4 BUC = 1109.244 LEI PLUS MONTAJ

Număr anunț
DA26945014
Autoritate contractantă
ORAS OCNELE MARI (CUI 2540899)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210,08 RON
Valoare atribuită
1.210,08 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210,08 RON

din 1.210,08 RON estimat