Atribuită Cumpărare directă

Degresant pentru multiple întrebuintari, pentru suprafete metalice, ceramice etc. Curata inoxul, alu... mai departe

Număr anunț
DA26928673
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA (CUI 18267923)
Furnizor / câștigător
LOADMI IMPEX SRL (CUI 18698969)
Cod CPV
39831220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,40 RON
Valoare atribuită
452,40 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,40 RON

din 452,40 RON estimat