Atribuită Cumpărare directă

Tip proiector DLP Imagine Rezolutie 1920 x 1080 Aspect imagine 16:9 Contrast Ratio 22000:1 Luminozitate 4000 ANSI lumen Conectori VGA (D-sub) Da DVI-I Nu HDMI Da Compozit video Da LAN Nu Dimensiuni Greutate 3 kg

Număr anunț
DA26965772
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.857 RON
Valoare atribuită
4.857 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.857 RON

din 4.857 RON estimat