Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO pentru autoturismele marca Dacia Duster CT14FNN CASCO 12 luni 2727.00 CT14FNO CASCO 12 luni 2539.00 CT12XAH CASCO 12 luni 3285.00 CT10UCF CASCO 12 luni 1613.00 CT11LWG CASCO 12 luni 1594.00

Număr anunț
DA26975803
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.758 RON
Valoare atribuită
11.758 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.758 RON

din 11.758 RON estimat