Atribuită
Cumpărare directă
Capacitate nominala: 2000 Kg; Centru de greutate (c): 600 mm; Inaltimea de ridicare: 1600 mm; Garda la sol: 30 mm; Lungime furci: 1150 mm; Lungime totala: 1600 mm; Inaltime totala: 2030 mm; Latime totala: 560 mm; Dimensiune role fata: 74x70 mm; Dimensiune roti: 150x42 mm; Greutate proprie: 225 kg.
- Număr anunț
- DA26999350
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- MECANO VALMAR SRL (CUI 15585523)
- Cod CPV
- 42410000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.