Atribuită Cumpărare directă

FILTRU SERINGA MCE 25 MM PORI 0.22 MICRONI si MEMBRANE NESTERILE ACETAT 0,45. Prezenta achizitie constituie comanda ferma

Număr anunț
DA26937852
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
15994200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794,38 RON
Valoare atribuită
794,38 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

794,38 RON

din 794,38 RON estimat