Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse pt imprimante si multifunctionale format din :1 Toner imprimantă HP 1010, 1020,Canon (cod Q2612A)-compatibil imprimanta Canon LBP 2900 (CRG 703/FX10/Q2612A)-compatibil 2000 buc 30 buc 2 Toner multifuncțional Canon i-Sensys 421DW(CRG052)- compatibil 9000 buc 8 buc/78 3 Toner imprimantă Samsung SF-760P (MLTD101S)- compatibil 1500 buc 2 buc/ 51 lei, 4 Toner imprimantă Brother HL-1100E (TN 1030)- compatibil 1200 buc 4/ 37 lei 5 Toner mutifuncțional Brother L2512 -compatibil 3000 buc 2 /49 lei98 6 Toner multifuncțional HP Laser color Pro MFP M477 FDN- compatibil BK 6000 COL 4000 set 1 7 Toner multifuncțional HP Laser color Pro MFP M477 FDN- compatibil BK 6000 buc 1 /76 lei8 Toner Multifunctional Konica Minolta BIZHUB 5020i - Original 20000 buc 4 /465 lei 9 Cartus Ink imprimanta Epson WF-C5710 - Original 3000 set 2 /928 lei 10 Toner multifunctional Brother HL-3270CDW – TN247H - Compatibil BK 3000 COL 2300 set 2/ 284 lei 11 Toner imprimantă Brother HL-5100 (TN 3480)- compatibil 8000 buc 4/ 68 lei 12 Toner imprimanta Xerox Workcentre 3335 – Compatibil 15000 buc 2 /196 lei2
- Număr anunț
- DA26938137
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BISTRITA-NASAUD (CUI 4347798)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI 28124084)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.350 RON
- Valoare atribuită
- 7.350 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.