Atribuită Cumpărare directă

COD SI DENUMIRE CPV: 39314000-6 Echipament de bucatarie industriala (Rev.2) DESCRIERE: 41061581 FAMA MASINA TOCAT CARNE FTS107 750W, 200KG/ORA

Număr anunț
DA27019367
Autoritate contractantă
Gradinita PP nr. 4 Lugoj (CUI 29074847)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39314000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.511,77 RON
Valoare atribuită
1.511,77 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.511,77 RON

din 1.511,77 RON estimat