Atribuită Cumpărare directă

Montare 70 buc corpuri de iluminat stradal pe stalpi din beton in comuna Racovita, jud. Valcea

Număr anunț
DA26944389
Autoritate contractantă
COMUNA RACOVITA (PRIMARIA COMUNEI RACOVITA) (CUI 2541673)
Furnizor / câștigător
INSTAL INVEST SERVICE MENTENANTA SRL (CUI 34300177)
Cod CPV
45316110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.550 RON
Valoare atribuită
18.550 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.550 RON

din 18.550 RON estimat