Atribuită
Cumpărare directă
DRDP Timisoara intentioneaza sa achizitioneze servicii de Elaborare DALI pentru obiectivul “Pod pe DN 66A km 33+294, peste râul Jiul de Vest la Câmpul lui Neag’’, în conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Caietul de sarcini si modelul de contract au fost atasate prezentei. In cazul acceptarii conditiilor impuse de catre autoritatea contractanta veti transmite pe adresa de e-mail achizitiidirecte@drdptm.ro, caietul de sarcini, modelul de contract, semnate si stampilate pe fiecare pagina precum si formularul de propunere financiara, conform modelului atasat prezentei. Pretul de vanzare din Catalog trebuie sa reprezinte valoarea totala a achizitiei.
- Număr anunț
- DA26976206
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- E DESIGN OLIV S.R.L. (CUI 38477130)
- Cod CPV
- 71322300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.500 RON
- Valoare atribuită
- 19.500 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.