Atribuită Cumpărare directă

VIZIERA PROTECTIE

Număr anunț
DA26950082
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
Furnizor / câștigător
PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,40 RON
Valoare atribuită
672,40 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,40 RON

din 672,40 RON estimat