Atribuită
Cumpărare directă
CLOR, KOOBIC, 20L 3,00 bidon 49,9000 RON PASTILE DEZINFECTANTE CLORIGEN, CLOROM, 200 BUC/CUTIE 3,00 cutie 29,9000 RON GEL DEZINFECTANT MAINI, HYGIENIUM, 5L 3,00 buc 259,0000 RON PROSOAPE PLIATE V VERZI 1 STRAT, 22.5X23CM, 200 FOI, 20 SETURI/BAX 60,00 SET 2,7900 RON MASCA FATA UNICA FOLOSINTA, BFE≥95%, 3 PLIURI, GT, 50BUC/SET 4,00 SET 16,0000 RON DEZINFECTANT SUPRAFETE, KLINTENSIV, 5L 2,00 buc 109,9000 RON MOP BUMBAC ALBASTRU, 250 GR 3,00 BUC 4,0900 RON MOP BUMBAC VERDE, 250 GR 2,00 BUC 4,0900 RON MOP BUMBAC ROSU, 250 GR 3,00 BUC 4,0900 RON MOP BUMBAC GALBEN, 250 GR 2,00 BUC 4,0900 RON CAPELINA ALBASTRA DIN FIBRA TIP CLIP 100BUC/SET 1,00 SET 22,9000 RON MANUSI NITRIL ALBASTRE, 100 BUC/CUTIE 2,00 cutie 69,9000 RON mai putin
- Număr anunț
- DA26973611
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIMII PASI"AIUD (CUI 32345563)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.671,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.671,20 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.