Atribuită Cumpărare directă

Corp iluminat LED 18w lumina neutra 4000K IP20 60cm (ledurile nu se pot schimba) garantie 24 luni

Număr anunț
DA26940736
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
INTRASERV (CUI 11411842)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,44 RON
Valoare atribuită
187,44 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,44 RON

din 187,44 RON estimat