Atribuită
Cumpărare directă
PW006905 Jacheta bucatari Somerset Chefs culoare neagra marime XL - buc 4.00 62.00 PW007006 Pantaloni bucatari cu snur culoare neagra marime XL - buc 2.00 63.00 PW007007 Pantaloni bucatari cu snur culoare neagra marime 2XL - buc 4.00 63.00 PW006903 Jacheta bucatari Somerset Chefs culoare neagra marime M - buc 2.00 62.00 PW007100 Sort bucatari cu pieptar bbc culoare neagra 72 x 95 cm S840BKR - 15 buc.
- Număr anunț
- DA26961903
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.177,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.177,50 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.