Atribuită Cumpărare directă

Placa Electrod Neutru Reutilizabil pentru Electrocautele Covidien FX si FX8 - 10 bucati Cablu reutilizabil pentru electrod Neutru reutilizabil pentru Electrocautele Covidien FX si FX8 - 5bucati

Număr anunț
DA26976686
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.750 RON
Valoare atribuită
10.750 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.750 RON

din 10.750 RON estimat