Atribuită
Cumpărare directă
MOES STANDARD 4 PRIZE 3M 695007 5 BUC PRELUNGITOR 4P 5M 3X1 REL 042395 5 BUC PRELUNGITOR 5P 3M 3X1 REL 036646 5 BUC PRELUNGITOR 5P 5M 3X1 REL 036653 5 BUC NILOE PRIZA SCHUKO 2X2P+T ALBA 396477 5 BUC BATERIE CLOVER BUCATARIE MY1708-42 CR 1 BUC BAT. METALIA 57 LAVOAR 57002/1.0 FV NOV 1 BUC RACORD FLEXIBIL MONOC 10M 108 1/2 35CM 1 BUC BANDA ZIMTATA 3.5X280 100BUC LG031825 2 SET BANDA ZIMTATA 2.5X200 36300M(P)252030C 3 PUN BANDA ZIMTATA 3.6X200 36300m(P)362030c 3 PUN BANDA ZIMTATA 2.5X100 36300M(P)251000C 2 PUN BANDA ZIMTATA 4,5X200MM REZIST UV 146426 3 PAC BANDA ETANS. ELLEN D-XXL NEGRU 67m/67m 20 M FOLIE DE PROTECTIE 0,03 mm 5x4m LT07668 5 BUC SLV REZERVOR AP116 PLUS 136.444.11.1 2 BUC
- Număr anunț
- DA26984390
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.440,81 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.