Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE MONITORIZARE - AGERPRES va monitoriza materialele jurnalistice ce fac referire la tema de interes urmărită de achizitor, definita prin cuvinte-cheie, apărute în presa centrala, presa locala, Flux AGERPRES, Radio, TV, Site-uri web. Serviciul de monitorizare media include doua rapoarte zilnice de monitorizare pe cuvintele cheie indicate de client si o analiza lunara calitativa si cantitativa. Rapoartele cuprind titlurile articolelor, grupate pe categoriile de interes, cu link către imaginea scanata/captura tv. De asemenea, în tabel se regăsesc toate informațiile de interes: numele ziarului/emisiunii, autorul articolului, pagina de apariție/ora de difuzare, o apreciere a articolului (pozitiv, negativ, neutru). Transmisia este zilnica, pe e-mail, în format html si pdf, începând cu ora 7,00 pentru presa scrisa centrala din ziua în curs, respectiv tv din ziua precedenta. Rapoartele de monitorizare pentru presa locala din ziua în curs se transmit începând cu ora 13,00. Valoarea lunara este 1950 lei + TVA. Achiziția se va finaliza prin încheierea unui contract de servicii.
- Număr anunț
- DA26975040
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
- Cod CPV
- 92400000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.400 RON
- Valoare atribuită
- 23.400 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.