Atribuită Cumpărare directă

OMNIFIX elastic 5 cm x 10 m. Plasture pentru fixare pe suport de material netesut

Număr anunț
DA26950572
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,60 RON
Valoare atribuită
291,60 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,60 RON

din 291,60 RON estimat