Atribuită Cumpărare directă

Rola presoare 30x100mm

Număr anunț
DA26966425
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.289,80 RON
Valoare atribuită
3.289,80 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.289,80 RON

din 3.289,80 RON estimat