Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform ADV1187462/27.11.2020 CAPELINE 2000BUC*0.20 HALAT VIZITATOR 400*3.5 MASCA OXIGEN 100*2.3 CANULA NAZALA AD 500*1.2 TRUSE PERFUZIE 500*0.43 BRANULE G24 300*0.53 BRANULE G26 300*0.68

Număr anunț
DA26996710
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.208 RON
Valoare atribuită
3.208 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.208 RON

din 3.208 RON estimat