Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser Brother MFC-L2712DN, Laptop HP 15.6'' FHD, Procesor Intel® Core™ i3-1005G1 (4M Cache, up to 3.40 GHz), 8GB DDR4, 256GB SSD, GMA UHD, Gray

Număr anunț
DA27031597
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI ȘAGUNA" TOPLIȚA (CUI 17056782)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI 15610333)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.148,74 RON
Valoare atribuită
3.148,74 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.148,74 RON

din 3.148,74 RON estimat