Atribuită Cumpărare directă

1 buc Switch TP-LINK TL-SG108, 8 x 10/100/1000Mbps [TL-SG108] 1 buc Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 480GB, 2.5", SATA III [SA400S37/480G] 2 buc Mouse Microsoft Mobile 1850, Wireless, Negru [7MM-00002] 2 buc Sursa Segotep ATX-500W12, 500W, PFC Pasiv, Bulk [ATX-500W12]

Număr anunț
DA26992283
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,46 RON
Valoare atribuită
470,46 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,46 RON

din 470,46 RON estimat