Atribuită Cumpărare directă

Pachetul are in componenta sa urmatoarele produse: 1 Blat masa - Trapezoidal - Cant Colorat – Verde MO100543 buc 3 2 Blat masa - Trapezoidal - Cant Colorat – Galben MO100544 buc 3 3 Picioare masa patrate – 52 cm - marimea 2 MO126503 buc 6 4 Blat masa - Hexagonal - Cant Colorat - Verde MO100553 buc 1 5 Picioare patrate pentru blat hexagonal – 58 cm – marimea 3 MO126514 buc 1 TRANSPORT GRATUIT

Număr anunț
DA26951789
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI 29075133)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.944,68 RON
Valoare atribuită
2.944,68 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.944,68 RON

din 2.944,68 RON estimat