Atribuită Cumpărare directă

camere interior KM-500B - 10 bucati camere exterior KM-500SW - 6 bucati DVR XVR4116HS-S2 - 2 bucati HDD-uri Seagate 6TB - 2 Bucati balun Pasiv KM-BP01-4K - 2 bucati surse alimentare back-up KM-PS10A - 2 bucati

Număr anunț
DA27006990
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.277,31 RON
Valoare atribuită
6.277,31 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.277,31 RON

din 6.277,31 RON estimat